Виставка картин ANGY в Дніпрі

Сьогодні, 18 червня в артгалереї на першому поверсі КДЦ “Менора” о 17 годині відбудеться урочисте відкриття незвичайної художньої виставки.
“Багато років тому я присвятила себе творчості, і сьогодні у моєму світі є олійні, акрилові та акварельні фарби, пастель, батик, графіка та ліплення. Щодня пишу картини, навчаю і надихаю! Впевнена, що кожен день – єдиний, і його необхідно проживати в позитивних емоціях, дотримуватися традицій і берегти цінності. День у день працюю над своїм і вашим прекрасним настроєм, а також красивим інтер'єром! Мої картини – це поєднання нестандартних технік, матеріалів та висока якість виконання робіт”
Нова виставка “Лінійна краса” художниці ANGY Artist перенесе вас на межу реальності і вигадки. Як стверджує художниця, для неї мистецтво – це, перш за все, інструмент соціальної взаємодії. Організатори виставки повідомляють про неї наступне: 

“Ця колекція картин – це вигадка, яка відображає суб'єктивну реальність. Мета колекції – зацікавити сучасним живописом глядача та популяризувати актуальне українське мистецтво. 
Головна ідея проекту – запросити відвідувачів у сучасний творчій світ, де звичайні, іноді неохайно зроблені на полотні лінії, створюють тендітні жіночі образи. Перед глядачем постає питання про трендовість сучасних стандартів краси поряд із природою жінки.
У картинах авторка намагалася залишити повітря та легкість, щоб уява глядачів змогла вільно роздивитись основний об'єкт та подумки додати щось своє.

ANGY надає перевагу натуральній красі і у своїй творчості стирає межі між жіночою цнотливістю та пороком. На її думку, лише наповнені та ресурсні жінки мають всесвіт у собі. Вони наповнені справжньою енергією та приваблюють. Саме таки жінки не женуться за трендами та не роблять суттєвих змін у своїй зовнішності. Вони легкі та справжні, навіть у своїх пороках.
Авторка залучає вашу увагу до дрібниць, експресії ліній, нестандартних матеріалів, використаних у роботах. Вона поєднує простоту «архаїчної» манери малюнка з експресіоністською колористикою».

Наша довідка. Під псевдонімом ANGY Artist свої картини представить відома дніпровська художниця Ангеліна Демченко. Про неї вже неодноразово розповідав Міський сайт. 
Писали ми й про те, що минулого року її картини із захопленням зустріли в Нью-Йорку.
Автор: Констянтин Шруб.
Джерело: Gorod.dp.ua - міський сайт Дніпра

схожі статті

Більше статей