Картини художниці з Дніпра із захопленням зустріли в Нью-Йорку

Картини Ангеліни Демченко були показані в рамках виставки, присвяченої моделям з хвилюючими параметрами сайз плюс.
Про творчість Ангеліни і роботи студії «Арт-Кофе» Міський сайт уже розповідав.

А тепер її роботи прикрасили нову виставку в США. У Нью-Йорку стартував артпроект, присвячений моделям із пишними розмірами. Моделі розміру сайз плюс останнім часом досягають значних успіхів у світі моди, починаючи з кампаній будинків високої моди й до обкладинок елітних журналів (пишна модель Ешлі Грем нещодавно була на обкладинці британського та американського Vogue).

Успіхам представниць таких параметрів і присвячена нью-йоркська виставка. Особливо приємно, що її акцентом стали картини нашої землячки Ангеліни Демченко.

“Як фотограф, який присвячує роботу спільноті “плюс”, я вирішила створити цей унікальний артпроект у співпраці з українською художницею Ангеліною Демченко, – говорить співзасновник проекту Каріцца. – Одна з героїнь цього проекту – модель Діана Сірокай, яка стала обличчям оголеної кампанії Gigi Hadid і досягла триумфального успіху наприкінці минулого року. Я хочу, щоб люди переставали думати про розміри дівчат лише з погляду їх розміру тіла, а демонстрували їх індивідуальний характер і бажання”.   

Кожен твір наповнений символами, які відносяться безпосередньо до моделі. Виконане Ангеліною Демченко живописне зображення моделі Діани Сірокай у натуральну величину передає її образ на обкладинці Vogue, оточений квітами і метеликами. На іншій картині Ангеліни Демченко представлена американська модель Loralyee, дане полотно представляє цю гарну білявку в образі Білосніжки на стодоларовій купюрі. 

Виставка також знаменує початок High Fashion Plus і кампанії, орієнтованих на розвиток моди для сегменту сайз плюс. 

“Ми всі знаємо, що у світі поки ще не має моделей Chanel чи Dior для дівчат з великими розмірами, тому ми прагнемо змінити цю ситуацію, – говорить Карріца. – Виставка – наш перший крок у цьому напрямку”. 

Ангеліна Демченко про цей проект і успіх розказує наступне: 

– Це мій перший творчий похід на Америку, за що я безмежно вдячна моїй улюбленій дизайнерці модного одягу, відомій у всьому світі, Віці Фроловій!.. Для мене стала приємною несподіванкою пропозиція створювати картини для цієї виставки в США. Робота виявилася непростою! Мені забракували три картини, перш ніж вийшло те, що сподобається американському глядачеві… Ідея даного проекту – показати мрії дівчат “плюс сайз”. Тут безліч символів і прихованих смислів. Я глибоко вдячна моделі Діані Сірокай за те, що була моєю музою. Ця надзвичайна, харизматична, успішна дівчина надихнула мене на ідею: чому б не втілити мрію моделі опинитися на обкладинці журналу?! Адже ця дівчина – справжня богиня краси!
Картина художниці ANGY: що виставлялась на виставці у Нью Йорку
Білосніжка
– А в чому секрет другої картини з Білосніжкою на 100-доларовій купюрі? 

– Кожна маленька дівчинка мріє бути принцесою, особливо прекрасні Принцеси Діснея! А коли дівчата виростають, їх мрії змінюються… Замисліться, чиї портрети друкують на доларах… Так чому на цих купюрах не можуть бути представлені не менш прекрасні Принцеси? 

– Чи важко вам далася ця робота? У чому секрет вашого успіху в Америці? 

– Ця картина – акрил, поталь, графіка, чотири літри крові художника і самоскид нервів, полотно розміром метр на півтора… У мене не виходить пояснити, як досягається успіх у художників! З одного боку, хочеться творити те, що подобається самій. І вірити, що колись, якщо комусь сподобається робота, вишикуються зорі, упаде місяць, то художник стане знаменитим. А другий варіант і останній – бути попсовим митцем, творити те, що продається… Який із цих варіантів зачепила я? Це, скоріш за все, мікс! Хочу додати, що дана робота – це результат не лише моєї праці як художника, але й праця талановитого фотографа Карини Полтавцевої. 
Автор: Костянтин Шруб
Джерело: Gorod.dp.ua - міський сайт Дніпра

схожі статті

Більше статей