Студія «ArtCoffee» провела перший фестиваль їжі на траві

Дніпровська студія живопису та арттерапії «ArtCoffee» поєднала, здавалось би, непоєднуване – кулінарію і живопис, провівши перший фестиваль вуличної їжі «КушаньЕ».
Міський сайт уже розповідав про цю студію, що відрізняється креативними формами роботи. Незвичною стала ідея цього фестивалю. Його вирішили провести не в насиченому заходами (особливо в День міста!) Дніпрі. Давній друг студії Юлія Ентіна переконала студійців провести виїзний фестиваль в садовому центрі “Сакура” в Братському недалеко від обласного центру.
 
Фестиваль був розрахований на два дні і мав поєднати в собі відпочинок на свіжому повітрі, дегустацію цікавих блюд і творчість. Для всіх бажаючих викладачі «ArtCoffee» були готові провести майстер-класи з живопису. Але – не звичайного живопису, а з допомогою кави, ця техніка також є характерною особливістю цієї студії. 

– Готуючись до цього фестивалю, ми навіть не могли уявити, скільки гостей у Братському він збере, – розказує керівник і викладач студії Ангеліна Демченко. – Уже в перший день на фестивалі було близько 2000 відвідувачів! Це було унікальне свято на свіжому повітрі – було багато бажаючих представити на фестивалі свою кулінарну та творчу майстерність. 
Гостей чекала велика кількість м'ясних страв (баран не вертелі, бургери зі страусом), вегетаріанська та сироїдна кухня, натуральне морозиво, лимонади з кавуна тощо. Для дітей працювали кілька ігрових зон, де вони ліпили з пластиліну та змагалися в активних іграх.  

Студія «ArtCoffee» проводила безплатне заняття – обидва дні всі бажаючі писали картини кавою, дізнавалися про секрети техніки. Для більшості глядачів це був не лише перший досвід такого живопису, але й перше заняття з пензлем у дорослому віці. Після написання картини усіх учасників пригощали завареною кавою, а вони ділилися з викладачами враженнями і позитивними емоціями. Більшість дітей здивували батьків здібностями до живопису і сміливими творчими ідеями.    

– Незважаючи на втому від потоку людей, ми отримали настільки міцний емоційний заряд, що з нетерпінням чекаємо на наступний фестиваль, – визнає Ангеліна Демченко. – Надзвичайно вдячні організаторам за свято такого масштабу і за запрошення взяти в ньому участь. Особлива подяка Юлії Ентіній, у якої виникла така смілива ідея, і вона змогла переконати нас у тому, що все вийде, ми впораємося з потоком відвідувачів. Ми, викладачі студії, вдячні за виявлений інтерес до творчості, емоції, подаровані нашими відвідувачами, і творчу атмосферу фестивалю, яка дозволила втілити всі ідеї в реальність. 

До цього можна додати лише одне: чудово, що такий фестиваль пройшов у глибинці, не розпещеній видовищними заходами.

схожі статті

Більше статей