У Літмузеї Дніпра відкриються дві незвичайні дитячі виставки

До майбутнього Дня захисту дітей музей Дніпра “Літературне Придніпров'я” (пр. Яворницького, 64) підготував відкриття двох незвичайних експозицій творчості дітей.
30-го травня о 18 годині тут відкриється виставка юних вихованців студії живопису та арттерапії «Арт Кофе» «Арт окриляє».

Керівник цієї студії, талановита художниця Ангеліна Демченко, про яку Міський сайт уже неодноразово розповідав, говорить про цю виставку наступне:

– Світ прекрасний і чарівний. У повсякденній метушні ми не помічаємо його краси, тому художник може стати провідником до нових вражень і емоцій! Доросла виставка не дорослих людей “Арт окриляє” відкриє вам чаруючий світ очима дітей від 4 до 18 років. З допомогою своїх робіт юні художники покажуть, про що мріють і яким бачать цей світ. На виставці дитячі емоції будуть виражені в абстракції. Стрімкість, позитив, несподіваний погляд на звичні речі – усе це ви знайдете на виставці талановитих дітей Студії живопису та арттерапії «Арт Кофе».

Студія працює з 2013 року і нараховує велику кількість вдячних учнів. У команді студії працюють викладачі, які спеціалізуються в різних творчих напрямках. Учні студії не лише пишуть картини, але й займаються квілінгом, декупажем, батиком, ліпленням і створенням м'яких іграшок. 
“Наша мета – подарувати радість кожному, хто виявив бажання спробувати себе у творчості. Ми впевнені, що малювати вміє кожна людина і допомагаємо талантам розкритися”, – говорять автори цього проекту. 

А 1-го червня о 17 годині відкриється четверта благодійна виставка малюнків вихованців Дніпровського дитячого будинку-інтернату для дітей із ДЦП. Така виставка в музеї “Літературне Придніпров'я” вже традиційно проводиться наприкінці навчального року. 1 червні о 17:00 музей відкриє свої двері для всіх, хто бажає доторкнутися до яскравого і неповторного світу дітей із особливими потребами. 

Як повідомили Міському сайту в Літмузеї, у цьому році темою виставки є “Місто Мрія”. Діти працювали над цією виставкою протягом цілого навчального року. Кожного заняття діти перемагали самих себе. Очима дітей ви зможете подивитися на місто, у якому хотілося б жити. І в цьому місті знайдеться місце кожному. А головне – у цьому місті зручно й комфортно всім без винятку – це інклюзія в дії. Там яскраві фарби, казкові герої, добрі почуття і чесні емоції, що втілися на папері. 

Діти з нетерпінням чекають на виставку. Їм надзвичайно важливо відчувати підтримку людей, тому що підтримки батьків ці діти ніколи не мали. Наскільки важливо кожній людині знати, що твоє життя комусь цікаве! У творчості розкриваються найпотаємніші куточки серця, а нам є чому повчитись у цих дивовижних дітей. Приходьте і переконайтесь у цьому самі!
Автор: Костянтин Шруб
Джерело: Gorod.dp.ua - міський сайт Дніпра

схожі статті

Більше статей