Стаття Студія «АртКофе» провела благодійний вечір і майстер-класи

Дніпровська студія живопису та арттерапії «ArtCoffee» уже не раз брала участь у благодійних проектах. А минулої суботи, 20 грудня, ця студія провела майстер-класи, лотерею та арт-терапевтичну вечірку, прибуток від яких направлений на благодійність.
Майстер-класи, лотерея та арт-терапевтична вечітка, прибуток від якої направлений на благодійність.
У цей вечір затишна студійна зала була переповнена теплом і світлом. Світлом не лише від ламп та святкових гірлянд, а й від посмішок десятків людей, яких зібрала на спільне свято найкреативніша дніпровська студія живопису та арттерапії. Хтось прийшов на майстер-класи вперше, але багатьох гостей із «АртКофе» пов'язує давня дружба. 

– Я прийшов до цієї студії рік тому, адже багато чув про неї, – говорить організатор благодійного фестивалю “Блюз за Україну” Вадим Проценко. – Спочатку не міг повірити, що писати картини – настільки просто. Завдяки педагогічному таланту курівників студії Євгенія Короля та Ангеліни Демченко страх творчості минув за півгодини, а через пару уроків я вже створив свою першу картину. У цей творчий дім тягне завдяки унікальній атмосфері та красі, що створюється людськими руками. Весь негатив життя залишається за порогом. Для мене особливо важливо, що цей вечір – благодійний. Разом ми допоможемо пережити країні найстрашніші часи. 
У майстер-класах із задоволенням брали участь не лише діти. Так, наприклад, викладач ДНУ Ольга Бильська й організатор свят Марина Олександрівна – надзвичайно творчі, креативні натури. Їм, як і іншим гостям свята, було цікаво “пригадати дитинство” й знову навчитися вирізати сніжинки та інші новорічні прикраси. 

– Ми завжди з особливим задоволенням приходимо до «АртКофе», – говорять Ольга та Марина.

– Кожне заняття, кожен вечір цієї студії – непередбачене свято.
Майстер - клас в арт галереї "ArtCoffee"
Особливої інтриги цьому вечору додала участь у ньому дизайнера модного одягу із США Віки Фролової. П'ять років тому, коли вона ще жила в Дніпропетровську, Віка почала створювати свої перші сукні, жіночі костюми, незвичайні наряди. Переїхавши три роки тому до Маямі, відкрила свою студію одягу, яка досить швидко набула популярності. Минулої суботи Віка Фролова спеціально прилетіла до Дніпра, щоб не тільки передати на благодійність створені в її студії речі, але й прочитати для гостей “АртКофе” досить живу, захоплюючу лекцію про те, як за відсутності коштів, в умовах кризи можна успішно розвивати власну справу. Судячи з натхненних облич слухачок, це зерно попало на благодатний грунт. 
Ну, а після майстер-класів та спілкування з Вікою Фроловою почалась благодійна вечірка. На ній у форматі конкурсів, вікторин збирали кошти для дітей із зони АТО. 

– На благодійність ми зібрали 4730 гривень, що перевищило наші очікування, – розказала журналісту Міського сайту Ангеліна Демченко. – Це стало можливим завдяки доброті наших учнів – адже живописом захоплені добрі й чуйні люди. Дуже допоміг наш учень-меценат, який не любить афішувати себе, він постійно бере участь у благодійних програмах і був щедрим і на цьому святі. У глобальному смислі сума не велика, але ми постараємося максимально раціонально її використати. Зараз купимо подарунки дітям, які залишилися в зоні АТО. А перед Різдвом придбаємо речі першої необхідності для дітей-немовлят. 
Усі учасники майстер-класу отримали надзвичайне задоволення – руками учасників створювалася маса новорічних іграшок, красивих, із запахом кориці та кави. І тепер учні студії знають, що такі недешеві сувеніри з магазинів можна легко зробити власними руками. Багато подарунків, новорічна казка, торт із фігуркою ведмедика з художньою палітрою, розслаблююча творча обстановка – завдяки такій атмосфері цей захід не міг пройти погано. Учні здивували керівників студії, зробивши їм одразу кілька подарунків – оригінальну картину, надзвичайно красиву поезію, крутий мольберт та солодощі. 
Як зізнаються організатори свята, маса позитивних відгуків про нього і прохання частіше зустрічатися наштовхує на думку робити вечори поезії, музики – і не обмежуватися лише живописом. Ангеліна Демченко та Євгеній Король (яким вперше довелося приміряти на себе ролі ведучих вечора) планують внести зміни і в благодійні заняття, які проводяться ними в дитячих будинках. Тепер це буде не лише урок живопису та арттерапії, але й буде включати в себе кілька конкурсів і казку, у якій вони і самі будуть акторами. А в найближчий час до студії “АртКофе” планують запросити на безкоштовне заняття дітей. які приїхали до Дніпра із зони АТО. 
Окрему подяку організатори вечора висловлюють Віці Фроловій, талановитому українському дизайнеру в Америці, чудовій мамі й гарній дівчині! Вона виділилась на тижні моди в Маямі патріотичною колекцією суконь. Віка постійно надсилає допомогу дітям у Донецьку та Луганську області, віддає створені в її ательє речі на благодійні аукціони. Вікторія багато вчилася, працювала над своїми колекціями і все, чого вона досягла, – завдяки наполегливості та старанням!  

– Ми, дорослі, можемо вирішити проблему дитини, яка залишилася без батьків, – говорить Ангеліна Демченко. – Якщо ви дізнаєтесь про подібний проект – долучайтеся. Якщо б кожен українець дав по гривні, це як мінімум 40 мільйонів! Уявіть, скільки всього необхідного можна придбати для дітей, яким для щастя не дорогий смартфон потрібен, а елементарні речі, яких ми не помічаємо у власному побуті. Будьте добрими і чуйними, наша країна повинна асоціюватися не лише із Шевченко, Кличко та найкрасивішими дівчатами! 
Автор: Володимир Городченко
Джерело: Gorod.dp.ua - міський сайт Дніпра

схожі статті

Більше статей